Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

24 letni youtuber powraca, by walczyć o lepsze życie dla swojej rodziny!


Gość Valze

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 120
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

On za stream zgarnia parę tyś złotych z samych donejtów + reklamy firm takich jak pyszne.pl 

To że robi patologie, to niech sobie robi, ale przynajmniej daje rozrywkę na weekendowe wieczory i pomaga rodzinie finansowo ;)

.

Opublikowano

Dzisiaj chyba dobijemy do 50k subów. Najważniejsze pytanie: Gdzie jest Seba, kiedy będzie? xD

 

 

comment_uhcJNDfmBtSLeJaY3NIANV6ZW3lvfeyN

 

Opublikowano

Fajne poczucie humoru macie jak to uwazacie za rozrywke.

Najbardziej mnie rozpierdala jak taki cwel pierdoli o tym jak to polaki ogladaja trudne sprawy/miljonery czy inne gowno i omujboziu jaki narod takie programy w TV, w polsce jak w lesie japierdole.jpg...

 

A POTEM IDZIE OGLADAC MAGICALA XDDDDD

Opublikowano

Telewizja to telewizja, bez sensu jest porównywać remont u magicala z trudnymi sprawami. Aktorzy tam są opłaceni, trzymają się scenariusza i wszystko jest udawane, nie jest to w żadnym stopniu autentyczne. Daniel w tej rodzince jest chyba najnormalniejszy z nich wszystkich.

 

 

#Jest 50k subów

Opublikowano

Dzisiaj chyba dobijemy do 50k subów. Najważniejsze pytanie: Gdzie jest Seba, kiedy będzie? xD

 

 

comment_uhcJNDfmBtSLeJaY3NIANV6ZW3lvfeyN

 

WŁAŚNIE WYBIŁO 50K ;) @Valze

@f4lcon każdy ogląda co chce, każdy ma wybór w co kliknąć, jeżeli nie interesujesz się jego tematem, możesz zawszę go ominąć ;)

@cola! tak to ten :P płaci matce za rachunki to go nie wyrzuci :D

.

Opublikowano

Ale wy ludzie nie rozumiecie, smieja sie k***a ze 100 lat za murzynami, woda z mozgu, a potem ida ogladac jakiegos jebanego patusa czy ki c**j wie co, nauczcie sie czytac ze zrozumieniem, czy juz wam odjebalo od tego typa?

Opublikowano

Przez cały weekend chodziłem smutny, do teraz. Już wiem czego mi przez ten czas brakowało! Znów czuje chęć do życia.

Budowniczy
Opublikowano

oglądam to tylko dla pani gosi

 

34239885046803378909.png

"Mówią, że tutaj miłość to paliwo

A ja mam w chuju czy mnie kochają czy nienawidzą."

 

Opublikowano

Jak ten typ ma taką oglądalność, skoro DOSŁOWNIE same gówna nagrywa? 
Nie ogarniam tego.  T_T

#Edit

Zapomniałem wspomnieć. Patologia. 

maybenow.png

Opublikowano

Jak ten typ ma taką oglądalność, skoro DOSŁOWNIE same gówna nagrywa? 

Kiedyś w miarę normalnie streamował na twitchu :v

 

Szkoda, że nie ma Seby :/

 

Opublikowano

Jaca zarobi dzisiaj tyle kasy co na budowie przez rok :)

 

Wleciał donate :P

73403258744488886223.png

Budowniczy
Opublikowano

tak btw, ogląda ktoś mahonka? ;v

imo lepszy klimacik ;d

 

//szkoda jacka trochę ;/

 

34239885046803378909.png

"Mówią, że tutaj miłość to paliwo

A ja mam w chuju czy mnie kochają czy nienawidzą."

 

Opublikowano

16.5k ludu ogląda jak przeciętny polski seba chleje, ja p******e...

Też tego nie rozumiem, no ale tak jest.

 

#fuck_normal

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...